Logo_HolsaCLINICAL_www-04

Poznaj naszych prelegentów

Zainspiruj się naszymi wykładowcami. Poznaj nas bliżej i dołącz do grona najlepszych. Wspólnie możemy zmienić oblicze współczesnej medycyny.

Nasi prelegenci

Monika Zemelka

ukończyła studia na kierunku inżynieria biomedyczna na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami na SGH. Przez ostatnie 13 lat pracowała w badaniach klinicznych – początkowo jako koordynator badań, a następnie jako monitor badań klinicznych, głównie w dziedzinie onkologii w czołowych firmach farmaceutycznych na świecie. Jest ekspertką w obszarze „Feasibility”. Od 2020 roku aktywnie rozwija sieć ośrodków HolsäClinical w całej Polsce.

Marta Długosz

magister farmacji, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako ambasadorka firmy farmaceutycznej, stażystka w firmie specjalizującej się w edukacji w obszarze life-science, a także podczas praktyk studenckich w Azji – Jordanii. Z badaniami klinicznymi związana od 5 lat. Obejmowała funkcję Clinical Study Coordinator oraz Quality Assurance Manager w sieci ośrodków badań klinicznych, a obecnie pracuje jako Clinical Trial Assistant w CRO. Słuchaczka studiów podyplomowych “Zarządzanie projektami w badaniach klinicznych” na Akademii Leona Koźmińskiego. Członkini Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce – GCPpl.

Anna Bednorz

ukończyła studia na kierunku marketing i zarządzanie oraz studia podyplomowe Public Relations w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada 20- letnie doświadczenie zawodowe. Od 5 lat ściśle związana z branżą badań klinicznych. W tym okresie pracowała przy wielu innowacyjnych projektach jako koordynator badań klinicznych, lider zespołu, a także zastępca kierownika ośrodka. Obecnie pełni funkcję Line Managera w sieci ośrodków HolsäClinical, gdzie odpowiada za  planowanie oraz implementację kluczowy procesów, jak również zarządza zasobami ludzkimi. Przede wszystkim ceni współpracę z ludźmi oraz ich różnorodność, co sprawia, że praca zespołowa to dla niej nie tylko obowiązek, ale również prawdziwa przyjemność. Członkini Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce – GCPpl.

Ewa Komorowska

absolwentka Munster Technological University w Cork. Ukończyła kierunek zarzadzanie w biznesie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia oraz uzyskała tytuł MBA. Od 2020 roku dzięki pracy w Ośrodku Badań Klinicznych HolsäClinical zdobyła nie tylko solidne fundamenty teoretyczne, ale również praktyczne umiejętności potrzebne do skutecznego działania w dynamicznym środowisku. Obecnie zajmuje stanowisko Head of Startup i skupia się na procesach wdrażania nowych badań oraz procesach przygotowawczych ośrodków HolsäClinical na terenie kraju.

Natalia Kurowska

absolwentka biotechnologii medycznej oraz studentka Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w dyscyplinie nauk medycznych. Swoje doświadczenie w badaniach klinicznych zdobyła pracując jako koordynator w sieci ośrodków. Obecnie, w roli Quality Assurance Specialist, nie tylko nadzoruje jakość prowadzonych badań klinicznych w HolsäClinical, lecz także aktywnie przekazuje swoją wiedzę, tworząc materiały szkoleniowe dla osób rozpoczynających swoją karierę w ośrodku. Członkini Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce – GCPpl. 

Tomasz Rudka

kierownik jednego z ośrodków badań klinicznych HolsäCLINICAL. Ukończył jednolite studia magisterskie na kierunku analityka medyczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz posiadam prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Swoje zainteresowanie badaniami klinicznymi odkrył jeszcze podczas studiów biorąc udział w licznych kursach, które pozwoliły mi posiąść podstawową wiedzę z zakresu badań klinicznych oraz GCP. Od ponad 2 lat pracuje w ośrodku badań klinicznych. Swoja ścieżkę zawodową rozpoczął od stanowiska Clinical Research Coordinatora, gdzie zajmował się projektami z zakresu dermatologii, pulmonologii, epidemiologii oraz wakcynologii. Jest także członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce – GCPpl.

Weronika Skiba

farmaceutka, trenerka umiejętności miękkich, studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Specjalizuje się w szkoleniach dla liderów i profesjonalistów z branży medycznej, skupiając się na asertywności, pewności siebie, komunikacji i regulacji emocji.

Piotr Skiba

farmaceuta, trener mentalny i trener umiejętności miękkich. Absolwent kierunku „Profesjonalne doradztwo i opieka farmaceutyczna” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w edukacji z zakresu umiejętności miękkich, efektywności, motywacji oraz budowania odpowiedniego mindsetu.

Zapisy na kurs

Jesteś zainteresowany naszym programem szkoleniowym?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami! Liczba miejsc jest ograniczona.